Досвід практичних працівників як невід’ємний складник професійно орієнтованої освіти

29.05.2019

Досвід практичних працівників як невід’ємний складник професійно орієнтованої освіти
28 травня в ННІ № 2 старший викладач кафедри юридичного документознавства Галина Проценко разом з помічником директора Київської незалежної судово-експертної установи Анною Овчінніковою провели бінарне заняття з навчальної дисципліни «Юридичне документознавство» для здобувачів вищої освіти 2-го курсу за спеціальністю «Судова експертиза».

Мета заняття – поглибити знання щодо вимог, передбачених для оформлення й підготовки документів, удосконалити вміння та навички роботи з ними в контексті майбутньої практичної діяльності в підрозділах Експертної служби МВС України. Про це йдеться на сайті НАВС.

Анна Юріївна окреслила типові помилки укладання висновку експерта, що призводять до втрати цим документом юридичної сили й визнання його недійсним. Під час дискусії учасники обговорили проблемні аспекти аналізованої тематики.

Довідково: Навчально-науковий інститут здійснює підготовку здобувачів експертно-криміналістичної спрямованості  (2 курс). Читає лекції за запрошенням Овчіннікова Анна - помічник директора КНСЕУ, магістр публічного управління та адміністрування.

Більше фото в галереї.
інші новини >


Top