АНОНС. Судові експерти прочитають лекцію для прокурорів

23.01.2017

АНОНС. Судові експерти прочитають лекцію для прокурорів

У період з 16 січня до 17 лютого 2017 року в Національній академії прокуратури проходитиме підвищення кваліфікації прокурорів місцевих прокуратур, які не мають досвіду роботи в органах прокуратури.

 

8 лютого експерти-фахівці Усіков І.П., Усков К.Ю, Шаповалов В.О. розповідатимуть про питання реалізації прокурором процесуальних повноважень в надзвичайних ситуаціях та в районі проведення АТО. Серед питань, про які говоритимуть експерти КНСЕУ, проведення інженерно-технічних експертиз та відеозвукозапису, а також проведення розслідувань із застосуванням поліграфу.

 

Зауважимо, що не перша лекція, яку читатимуть судові експерти для працівників прокуратури. Зазвичай тематичні виступи фахівців у сфері судової експертизи надають змогу прокурорам і слідчим уникати помилок під час призначення судових експертиз та дозволяють більш професійно виконувати свої службові обов'язки.

 

Довідка про фахівців:

 

Усіков Ігор Петрович: стаж практичної роботи поліграфологом з 2007 року. 20 років роботи в правоохоронних структурах.

 

Усков Кирило Юрійович: близько 20 років працює в сфері судової експертизи. Проводить інженерно-технічні експертизи та експертизи відеозвукозапису.

 

Шаповалов Віталій Олександрович: експерт-психолог та експерт-поліграфолог.

 

інші новини >


Top