Експерти провели заняття для військових прокурорів

26.04.2018

Експерти провели заняття для військових прокурорів
25 квітня 2018 року в Національній академії прокуратури під час підвищення кваліфікації прокурорами військових прокуратур гарнізонів відбулись заняття, присвячені призначенню і проведенню у кримінальному провадженні окремих судових експертиз. Про це йдеться на сайті Національної академії прокуратури України. 

Методичну допомогу військовим прокурорам надав завідувач кафедри судової медицини та медичного права Національного медичного університету імені О. Богомольця, доктор медичних наук, професор Борис Михайличенко, який висвітлив особливості призначення і проведення судово-медичної експертизи вогнепальних поранень.

Керівник відділу військових експертиз Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Віктор Савечко розповів про призначення і проведення військової експертизи.

Експерти Київської незалежної судово-експертної установи Олена Кривошеїна і Ганна Овчинніковаспільно з викладачами Академії Валерієм ДяченкомОлександром Ізотовим і Ганною Гановою провели круглі столи, під час яких обговорили проблемні питання почеркознавчих і товарознавчих досліджень у кримінальному провадженні.
інші новини >


Top