КНСЕУ розширює свою роботу в сфері економічних експертиз

04.05.2018

КНСЕУ розширює свою роботу в сфері економічних експертиз

Київська незалежна судово-експертна установа займається експертною діяльністю майже десять років. Серед основних видів експертиз, які проводять експерти КНСЕУ, є як поширені види (будівельно-технічна, почеркознавча, економічна експертиза, товарознавча, земельно-технічна, експертиза давності), так і експертизи із своєю специфікою (комп’ютерно-технічна, лінгвістична, мистецтвознавча).

Останнім часом на хвилі оновлення банківської системи дедалі частіше до нас звертаються громадяни, а також суди із ухвалами про призначення судово-економічних експертиз, в яких фігурують кредитні спори. Розуміючи важливість цього виду експертиз, нами було прийнято рішення про відкриття спеціального економічного відділу на чолі з провідними експертами-економістами. Було також вирішено надавати безкоштовні експертні консультації населенню з питань, пов’язаних із проблематикою кредитної заборгованості та надання консультацій із цього приводу.

Нагадаємо, що саме судовими експертами нашої установи розпочалась практика у проведенні економічних експертиз з фінансово-кредитних спорів з 2012 року. Для узагальнення деяких типових питань та відповідей ми вирішили проводити відкриті зустрічі експертів із представниками ЗМІ, громадських організацій, адвокатських об’єднань. Сподіватимемось, що наші напрацювання в сфері кредитних спорів матимуть практичну користь як для населення в галузі споживчого кредитування, так і в професійному юридичному середовищі.

інші новини >


Top