НАШІ НОВИНИ

20.10.2019 В очікуванні змін – податки, бізнес та економічні показники

наші новини

Зустріч представників Національної бізнес-коаліції із депутатами Верховної Ради України та керівниками провідних українських компаній заклали фундамент для змін в економіці країни.

читати далі

04.10.2019 Депутати скасували монополію на проведення експертиз в кримінальних провадженнях

наші новини

Верховна Рада України прийняла у другому читанні Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих положень кримінального процесуального законодавства" (№1009). за документ проголосувало 330 народних депутатів.

читати далі

27.09.2019 Керівництво КНСЕУ долучилося до обговорення змін в податкове законодавства

наші новини
26 вересня о 13.00 відбувся круглий стіл із головою Економічного комітету Верховної Ради України Дмитром Наталухою у конференц-залі Спілки журналістів України. В заході взяли участь представники експертного середовища, в тому числі директор КНСЕУ Олександр Семенюк та помічник директора Анна Овчіннікова.
читати далі

01.09.2019 Депутати готові скасувати монополію на проведення судових експертиз

наші новини

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект 1009 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих положень кримінального процесуального законодавства України», яким вносяться зміни, зокрема, до ст.7 Закону Украіни «Про судову експертизу» та до ст. 242 КПК Украіни.

читати далі

23.08.2019 Вітаємо з Днем прапора та Днем незалежності України

наші новини

Колектив Київської незалежної судово-експертної установи сердечно вітає з Державними святами – Днем прапора та Днем незалежності України!

читати далі

14.08.2019 Податок на землю та на виведений капітал — законодавчі зміни чекають експертів-економістів

наші новини

8-9 серпня в рамках Національної адвокасі-кампанії бізнесу в Центрі міжнародного приватного підприємництва відбулася зустріч експертів з питань обговорення концепції законодавчої ініціативи нового Податкового кодексу Розвитку та Митного кодексу. Серед учасників був присутній представник Київської незалежної судово-експертної установи – судовий експерт-економіст Олександр Семенюк.

читати далі

29.07.2019 Експерт розказав про вплив системи формування кущів на склад монотерпенів винограду

наші новини

Окрім законодавчих змін, експерти також вивчають професійні теми і, зокрема, досліджують залежність накопичення монотерпенів у ягодах винограду сортів Ароматний та Загрей від вибору системи формування кущів. Детальніше в матеріалі Евгена Юрченка.

читати далі

04.07.2019 Вітаємо з професійним святом!

наші новини

Колеги, прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем судового експерта!

читати далі

25.06.2019 Експерти нагадали про необхідність змінити законодавство

наші новини

19 червня Директоратом правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів при Міністерстві юстиції України було проведено зустріч керівників провідних науково-дослідних та недержавних експертних установ на тему: «Стратегічні напрямки організації експертного забезпечення правосуддя».

читати далі

18.06.2019 Петиція про скасування постанови про збільшення вартості реєстрації ТМ і патентів

наші новини

Відповідну петицію просять підтримати фахівці у сфері інтелектуальної власності.

Нагадаємо, 12 червня 2019 року Кабінетом міністрів України прийнято постанову № 496 про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1756 і від 23 грудня 2004 р. № 1716.

читати далі

03.06.2019 Підприємці знайшли відповіді на актуальні питання в сфері трудових та податкових відносин

наші новини
Власники, керівники, фахівці малого та середнього бізнесу 29 травня відвідали семінар «Актуальні питання безпеки малого та середнього бізнесу в сфері трудових та податкових відносин», який був організований Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Київ при Київській торгово-промисловій палаті. Судові експерти долучились до заходу. КНСЕУ представляла Анна Овчиннікова, помічник директора.
читати далі

29.05.2019 Досвід практичних працівників як невід’ємний складник професійно орієнтованої освіти

наші новини
28 травня в ННІ № 2 старший викладач кафедри юридичного документознавства Галина Проценко разом з помічником директора Київської незалежної судово-експертної установи Анною Овчінніковою провели бінарне заняття з навчальної дисципліни «Юридичне документознавство» для здобувачів вищої освіти 2-го курсу за спеціальністю «Судова експертиза».
читати далі

27.05.2019 Судовий експерт як суб’єкт експертної діяльності та громадянин

наші новини

На написання цієї статті мене наштовхнуло чергове лицемірство невідомого «героя» парковки біля одного супермаркету Києва. Водій іномарки запаркував своє авто на місці позначки для паркування водіїв з інвалідністю. Накрапав дощик, сім’я просто запаркувалася поближче до входу (мабуть, для зручності). Тим більше, десята година вечора, кому яке діло.

читати далі

08.05.2019 Експертиза в галузі літакобудування — фаховість роботи приватних експертів підтверджена в судах

наші новини

Постановою Верховного суду України від 28.11.2018 року у справі №910/24853/13 колегія суддів оцінила якісну роботу судового експерта-економіста, залученого фахівця та організаційної роботи недержавної установи в такій вузькій галузі як літакобудування. В таких ситуаціях державні експертні установи часто відмовляються від проведення такого рівня складних комплексних експертиз. Так, під час попереднього призначення цієї експертизи всі державні експертні установи відмовились від її проведення, посилаючись на відсутність фахівців вузького профілю, - відзначила керуючий партнер КНСЕУ Наталія Баб'як.

читати далі

26.04.2019 Привітання з Великоднем!

наші новини
Зі святом Великодня! Христос Воскрес! 
читати далі

15.04.2019 Запуск Вищого антикорупційного суду: що чекає на судового експерта

наші новини

07 червня 2018 року вступив у дію Закон України «Про Вищий антикорупційний суд» (далі за текстом – Закон), відповідно до якого передбачено створення постійно діючого вищого спеціалізованого суду у системі судоустрою України. Як вплине створення окремого суду на роботу судових експертів розповів директор КНСЕУ Олександр Семенюк.

читати далі

08.04.2019 Уряд схвалив перевірки на поліграфі для керівництва Укроборонпрому

наші новини

Кабінет міністрів схвалив доопрацьований план реформування оборонно-промислового комплексу та впровадження додаткових заходів, зокрема використання поліграфу для перевірки корупційних ризиків серед керівництва “Укроборонпрому” та інших держпідприємств.

читати далі

18.03.2019 Парламентарі пропонують удосконалити законодавство щодо захисту авторських прав

наші новини

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект №10143 "Про авторське право і суміжні права», який спрямований на регулювання відносин, пов'язаних з виникненням прав на об'єкти авторського права та об'єкти суміжних прав, використанням таких об'єктів, розпорядженням майновими правами і охороною майнових прав на ці об'єкти, а також охороною особистих немайнових прав творців.

читати далі

04.03.2019 Рецензування висновків судових експертів – бути чи не бути

наші новини

Під таким девізом пройшов круглий стіл на тему: "Експертний висновок є ефективним інструментом захисту бізнесу від необґрунтованих податкових нарахувань або штучного інкримінування керівникам і власникам бізнесу шкоди від економічних злочинів".

читати далі

26.02.2019 АНОНС. Запрошуємо на круглий стіл щодо експертного висновку та державної монополії на проведення судових експертиз у кримінальному провадженні

наші новини

Експерти КНСЕУ долучаються до участі в круглому столі і вас запрошуємо обговорити актуальні питання галузі.

читати далі

17.02.2019 Експерти про жирнокислотний склад рослинних масел

наші новини

Чергова стаття практичного змісту від експертів Є. Юрченко та О. Канюка. Автори розкривають питання щодо відповідності ГОСТу 30623-98 "Масла рослинні і маргаринова продукція. Метод виявлення фальсифікацій" найбільш поширеним видам рослинних масел.

читати далі

09.02.2019 Як встановити справжність оливкової олії

наші новини

В Україні існує актуальна проблема встановлення якості та справжності олієжирової продукції, і в першу чергу оливкової олії, як одного з найбільш вживаного цінного виду олій. Найпоширенішим способом фальсифікації цінних видів олій, є додавання до них більш дешевих видів (соняшникової, кукурудзяної, соєвої, рапсової та інших).

читати далі

06.02.2019 Про зміни до Податкового кодексу та в секторі економіки

наші новини

Про необхідність змінювати податковий кодекс в частині перегляду податкового навантаження говорять часто. Але нечасто проводять приклади можливості знизити податки та зберегти достатні джерела наповнення бюджету. Тобто коли соціальні та інші бюджетні статті будуть забезпечені при нижчому податковому навантаженні.

читати далі

11.01.2019 Судові експерти приєдналися до Національної адвокасі-кампанії

наші новини

Вже не першій рік судові експерти озвучують необхідність змінити законодавство в сфері судової експертизи та закликають владу до діалогу. Участь у Національній адвокасі-кампанія бізнесу розглядають саме як одну з можливостей донести до влади позицію судових експертів, зокрема тих, які працюють в приватному секторі і попри неузгодженість в законодавстві, проводять експертизи для забезпечення правосуддя в нашій країні. До проекту долучилися експерти, які є членами ГО «Асоціація експертів України».

читати далі

04.01.2019 Уряд визначив умови оплати праці працівників науково-дослідних установ судових експертиз Міністерства юстиції України

наші новини
На своєму засіданні Уряд визначив умови оплати праці працівників науково-дослідних установ судових експертиз Міністерства юстиції України, у тому числі порядок обчислення стажу роботи для встановлення щомісячної надбавки за вислугу років, схеми коефіцієнтів для обчислення посадових окладів працівників, а також розміри надбавок за кваліфікаційні класи судових експертів.
читати далі

28.12.2018 Привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

наші новини

Шановні друзі, колеги, партнери!

Вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо духовного піднесення, родинного затишку, добра і здобутків!
Нехай збуваються мрії і все вдається!

читати далі

04.12.2018 Бізнес виступає проти монополії в сфері судової експертизи

наші новини

28 листопада 2018 року в Бізнес-залі Київської торгово-промисловій палати відбулось засідання Комітету з питань безпеки ведення бізнесу під головуванням Віце-президента Київської ТПП Віталія Майстренка та Голови Комітету з питань безпеки бізнесу, Голови правління – генерального директора Адвокатського об'єднання "Яр.ВАЛ" Йосипа Бучинського.

читати далі

19.11.2018 Економічна і товарознавча експертиза під небезпекою монополії — чиї інтереси відстоюють нардепи

наші новини

18 вересня 2018 року Верховною Радою був прийнятий в першому читанні законопроект №8336 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій незалежності судового експерта та належного забезпечення здійснення судово-експертної діяльності».

читати далі

12.11.2018 Адвокати та судові експерти пройшли підвищення кваліфікації

наші новини

В Чернігові 3 листопада зібралися адвокати та судові експерти, щоб обмінятися досвідом та поділитися знаннями в питаннях захисту прав осіб, який не можливий без адвокатів та висновків експертів.


читати далі

06.11.2018 Експерти КНСЕУ провели практичний форум у Хмельницькому

наші новини

Виїзний форум в місті Хмельницькому став фактичним продовженням діалогу між експертами, суддями, правоохоронцями та адвокатами щодо питань судової експертизи.

читати далі

26.10.2018 В Рівному провели практичний форум щодо проведення експертиз

наші новини

Фахівці КНСЕУ провели 18 жовтня виїзний форум в місті Рівне.

читати далі

18.10.2018 АНОНС. Експерти КНСЕУ проведуть практичний форум у місті Рівне

наші новини

18 жовтня 2018 року фахівці Київської незалежної судово-експертної установи в місті Рівне проведуть Практичний форум з питань призначення та проведення судових експертиз.

читати далі

06.10.2018 Олександр Семенюк отримав кваліфікацію судового експерта

наші новини

Колектив Київської незалежної судово-експертної установи вітає директора Олександра Семенюка з успішним проходженням атестації та отриманням кваліфікації судового експерта.

читати далі

21.09.2018 АНОНС. Експерти КНСЕУ обговорять перспективи та стратегії для України

наші новини

28 вересня 2018 року відбудеться політико-правовий форум: “Перспективи та стратегії для України на 2019 рік”. Від КНСЕУ на заході будуть Тетяна Солодка та Анна Овчиннікова.

читати далі

10.09.2018 На засіданні Київської ТПП експерти обговорили питання енергоефективності та державної економічної політики

наші новини

На черговому засіданні в Київській ТПП, яке відбулося 6 вересня цього року за участі членів Комітету з питань промисловості та Комітету підприємців у галузі будівництва при Київській ТПП, учасники обговорили питання енергоефективності виробництва та комплексного підходу до фінансування енергоефективних проектів освітлення. 

читати далі

30.08.2018 Експерти КНСЕУ прочитали лекції для військових прокурорів

наші новини
21 серпня 2018 року в Національній академії прокуратури України під час підвищення кваліфікації заступників керівників військових прокуратур гарнізонів відбулися заняття, присвячені призначенню і проведенню у кримінальному провадженні окремих судових експертиз.
читати далі

23.08.2018 Вітаємо з Днем незалежності України!

наші новини

Вітаємо із найбільшим національним святом українського народу — Днем незалежності! Сьогодні – ми усі творимо нашу історію. Кожен з нас є частиною незалежності України.

читати далі

17.08.2018 Відкрите звернення до Міністерства юстиції щодо роз’яснення окремих норм закону в частині проведення судової експертизи

наші новини

Після запровадження судової реформи, внесення змін в процесуальне законодавство та в Закон України "Про судову експертизу", все більше з'являється незрозумілих трактувань норм закону в частині проведення судової експертизи. Зокрема, статті 7 Закону "Про судову експертизу", та статей 69, 94, 242 КПК.

читати далі

02.08.2018 “Скоріше живий, ніж мертвий” - невдалий експеримент чиновників з ринком оцінки та нерухомості

наші новини

З середини липня ринок нерухомості і оцінки сколихнула новина про “диво” реєстр, яким фактично заблокували можливість купувати та продавати нерухомість. В чому була проблема і як її вирішують, коментує економіст, судовий експерт Олександр Семенюк.

читати далі

18.07.2018 Інформація щодо рішення про визнання знака «Корвалол Corvalolum» добре відомим

наші новини
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України як державний орган, відповідальний за формування та реалізацію державної політики у сфері інтелектуальної власності, має повноваження у питанні визнання торговельних марок (знаків для товарів і послуг) добре відомими в Україні. 
читати далі

04.07.2018 Вітаємо з Днем судового експерта

наші новини
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня судового експерта!
читати далі

02.07.2018 Реформа судової експертизи відбувається не важче інших системних змін

наші новини

Системні законопроекти мають більше спротиву, але вони результативніші.
Поясню на прикладі реформи судової експертизи. Оскільки була учасником робочих груп з написання законопроекту, є одним із співавторів і знаю ситуацію загалом. 

читати далі

07.06.2018  Катерина Сопова: Система судових експертиз потребує змін

наші новини
У Верховну Раду України внесено законопроект про судову експертизу та самоврядування судових експертів № 8223 від 03.04.2018 року, який призначений реформувати судово-експертну діяльність та надасть можливість забезпечити правосуддя якісними, обґрунтованими та неупередженими дослідженнями у необхідні строки, з урахуванням складності досліджень та навантаженням судового експерта.
читати далі

30.05.2018 Спам поправок – парламентарі взялись за судову експертизу

наші новини

Ще кілька років тому судові експерти не могли добитися уваги законотворців до проблем, які існують в їх галузі. Однак за останній рік законодавчих ініціатив подавалось десятки. Чому склалася така ситуація і на що очікувати судовим експертам – зібрали найбільш популярніші факти в матеріал.

читати далі

15.05.2018 В судовій експертизі може з'явитись додатковий реєстр з ключем доступу

наші новини

Такі новації пропонують парламентарі, вносячи чергові зміни в кримінальний та кримінально-процесуальний кодекси. Законопроект під номером 8336 зареєстрували народні депутати Антон Геращенко та Дмитро Білоцерковець. Хоч назва законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій незалежності судового експерта та належного забезпечення здійснення судово-експертної діяльності", саме гарантії незалежності нівелюються появою додаткового реєстру.

читати далі

04.05.2018 КНСЕУ розширює свою роботу в сфері економічних експертиз

наші новини

Київська незалежна судово-експертна установа займається експертною діяльністю майже десять років. Серед основних видів експертиз, які проводять експерти КНСЕУ, є як поширені види (будівельно-технічна, почеркознавча, економічна експертиза, товарознавча, земельно-технічна, експертиза давності), так і експертизи із своєю специфікою (комп’ютерно-технічна, лінгвістична, мистецтвознавча).

читати далі

26.04.2018 Експерти провели заняття для військових прокурорів

наші новини
25 квітня 2018 року в Національній академії прокуратури під час підвищення кваліфікації прокурорами військових прокуратур гарнізонів відбулись заняття, присвячені призначенню і проведенню у кримінальному провадженні окремих судових експертиз.
читати далі

23.04.2018 Як захистити честь і гідність за допомогою лінгвістичної експертизи

наші новини

Серед великої кількості справ, які розглядаються судами, особливе місце займають справи, предметом яких є захист честі, гідності та ділової репутації. Захист честі, гідності і ділової репутації – право громадянина та юридичної особи вимагати через суд спростування недостовірної інформації, яка принижує їхню честь, гідність чи ділову репутацію або завдає шкоди їхнім інтересам. Це право закріплено Конституцією України (ч.4 ст.32) та Цивільним кодексом України.

читати далі

13.04.2018 В КНСЕУ проводять правові дослідження е-декларацій

наші новини

Протягом двох років чиновники, а з весни цього року – і громадські активісти, відповідно до законодавства подають електронні декларації. Впровадження системи електронного декларування мало на меті досягнення двох цілей. По-перше, зафіксувати статки публічних службовців, а по-друге – добитися пояснення невідповідностей між реальним рівнем життя цих службовців та задекларованими статками, які ймовірно зароблені незаконно.

читати далі

06.04.2018 Щиро вітаємо Вас з Великоднем!

наші новини

Щиро вітаємо Вас з Великоднем!

Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо Вам радості, здоров’я, добробуту і благополуччя.

Колектив Київської незалежної судово-експертної установи

читати далі

04.04.2018 Запропонована судовими експертами система самоврядування знайшла відображення в законопроекті

наші новини

Протягом 6 місяців судові експерти проводили низку обговорень та робочих нарад, щоб доопрацювати законопроект, який ще минулого року був поданий народним депутатом Ігорем Лапіним. В законопроект внесені пропозиції щодо самоврядування судових експертів.

читати далі

30.03.2018 Парламентарі змінили КПК, але не вирішили проблему призначення судової експертизи

наші новини

У Верховній Раді ухвалили законопроект №8151, який скасовує норму Кримінального процесуального кодексу про порядок отримання дозволу на слідчі дії, які були частиною так званих "поправок Лозового". Депутати відмінили необхідність для слідчих і прокурорів отримувати дозволи на слідчі дії лише в судах за місцем реєстрації органу досудового розслідування.

читати далі

22.03.2018 Комітет законотворчих ініціатив НААУ підтримує зміни до законодавства про судово-експертну діяльність

наші новини
21 березня 2018 року відбулося засідання Комітету законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності Національної асоції адвокатів України, присвячене законодавчому регулюванню судово-експертної діяльності в Україні.
читати далі

17.03.2018 АНОНС. В НААУ обговорять питання реформування судово-експертної діяльності

наші новини

21 березня 2018 року на засіданні Комітету законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності Національної асоціації адвокатів України, на якому буде розглянуто питання щодо вдосконалення судово-експертної діяльності в Україні у контексті судової реформи.

читати далі

06.03.2018 Реклама — піар чи мистецтво — експерт вивчав нестандартний підхід

наші новини

Нещодавно до Київської незалежної судово-експертної установи звернувся клієнт, який вирішив підійти до реклами не зовсім стандартним шляхом. Ми звикли бачити на перших шпальтах газет, журналів та на сітілайтах фото успішних, впевнених в собі людей, які мало чим відрізняються одне від одного. Усвідомлюючи це, наш клієнт вирішив з’явитися в образі, який однозначно натякає, що відстоювати інтереси треба до останнього, якою б нелегкою була боротьба.

читати далі

23.02.2018 Парламентарі спробують змінити КПК для забезпечення незалежного правосуддя та подолання монополізації на проведення експертиз

наші новини

Такі висновки можна зробити, читаючи Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення кримінального судочинства (реєстраційний номер 7547).

читати далі

12.02.2018 Судовий експерт Катерина Сопова пояснила, як захистити свої права на об'єкти інтелектуальної власності

наші новини
Судові справи, пов’язані із захистом прав на об’єкти інтелектуальної власності є складними перш за все через суперечливість законодавства у цій сфері. У ході розгляду спорів перед суддями постають задачі, вирішення яких потребує застосування спеціальних знань для встановлення обставин, що підлягають доказуванню у справі.
читати далі

02.02.2018 Мораторій на перевірки податкової: вигадка чи реальність?

наші новини

Ще з 01 січня 2017 року введено в дію Закон України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» (так званий «Закон про мораторій» - далі за текстом). Суть закону про мораторій полягає в тому, що відповідно до статті 2 встановлено мораторій на проведення державними органами перевірок в сфері господарської діяльності.

читати далі

24.01.2018 АНОНС - Круглий стіл щодо застосування експертиз в стратегіях захисту

наші новини
30 січня 2018 р. відбудеться круглий стіл на тему «Застосування експертиз в стратегіях захисту», організований Комітетом Асоціації адвокатів України з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів.
читати далі

20.01.2018 Яким бути закону про судову експертизу?

наші новини
Інститут судово-експертної діяльності є одним з тих напрямів, де початок реформування є надзвичайно необхідним. Довіра населення і, зокрема, юридичної спільноти до якості підготовлених висновків судових експертів, їх неупередженості та науковості з кожним роком падає. Причиною цьому є застаріле законодавство, що закріплює неефективну процедуру атестації та підвищення кваліфікації експертів, оминає увагою питання їх самоврядування, а також встановлює монополію "державних" експертів.
читати далі

13.01.2018 АНОНС - Продовження обговорення законопроекту №6264 «Про судово-експертну діяльність в Україні»

наші новини
Секція судових експертів Асоціації правників України запрошує вас на завершальну на даному етапі зустріч з обговорення найбільш важливих питань у реформуванні судово-експертної діяльності, які мають знайти відображення у законопроекті №6264 «Про судово-експертну діяльність в Україні».
читати далі

11.01.2018 Розказали, що означає самоврядування судових експертів

наші новини
Секція судових експертів Асоціації правників України провела чергову зустріч для обговорення найбільш важливих питань у реформуванні судово-експертної діяльності, які мають знайти відображення у законопроекті №6264 «Про судово-експертну діяльність в Україні».
читати далі

02.01.2018 АНОНС - Продовжуємо обговорювати поправки до законопроекту 6264

наші новини
Секція судових експертів Асоціації правників України запрошує вас на чергову зустріч з обговорення найбільш важливих питань у реформуванні судово-експертної діяльності, які мають знайти відображення у законопроекті №6264 «Про судово-експертну діяльність в Україні». Цього разу основний акцент зустрічі буде зроблено на розділі ІІІ «Самоврядування судових експертів».
читати далі

28.12.2017 Привітання з Новим 2018 роком

наші новини
Дорогі друзі та колеги! 

Вітаємо з Новорічними та Різдвяними Святами.
читати далі

27.12.2017 Кваліфікація та атестація судових експертів: на часі оновлення

наші новини
Секція судових експертів Асоціації правників України провела чергове обговорення найбільш важливих питань у реформуванні судово-експертної діяльності, які мають знайти своє відображення у законопроекті №6264 «Про судово-експертну діяльність в Україні». Про це йдеться на сайті Асоціації правників України.
читати далі

21.12.2017 АНОНС - Продовжуємо напрацьовувати поправки до законопроекту 6264

наші новини
Секція судових експертів Асоціації правників України запрошує вас на чергову зустріч з обговорення найбільш важливих питань у реформуванні судово-експертної діяльності, які мають знайти своє відображення у законопроекті реєстр.№6264 «Про судово-експертну діяльність в Україні». Головна тема зустрічі: обговорення ст.16 «Атестація судового експерта» та ст.30 «Експертно-кваліфікаційна комісія судових експертів» законопроекту.
читати далі

13.12.2017 АНОНС - Експерти обговорять поправки до законопроекту про судово-експертну діяльність

наші новини
Асоціація правників України запрошує вас взяти участь у засіданні Секції судових експертів  з метою обговорення законопроекту №6264 «Про судово-експертну діяльність в Україні».
читати далі

06.12.2017 Судові експерти створили робочу групу для напрацювання змін до законопроекту

наші новини

6 грудня цього року в Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності зібрались судові експерти, щоб доопрацювати законопроект № 6264 від 30.03.2017 "Про судово-експертну діяльність в Україні". Це стало можливим, оскільки вступили в силу зміни до процесуального законодавства. Відповідно, можна продовжити реформування одного з елементів судової системи – експертизи.

читати далі

25.11.2017 КНСЕУ - “Лідер року” за рейтингом 2017 року

наші новини

"Золото рейтингу серед господарських товариств України за показником "Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт послуг" за основним видом діяльності". Це не лише чергова нагорода. Це цілий рік щоденної роботи не одного десятка експертів. Це відзнака для команди, Це визнання затребуваності фахівців на ринку послуг в сфері судової експертизи.

читати далі

10.11.2017 Як довести, що забудовник зекономив ваші гроші — практика судекспертизи

наші новини

Реальні умови, в яких здійснюється будівництво житлових та офісних приміщень все частіше переконує, що перш ніж приймати об'єкт, доречно провести перевірку технічних умов будівництва, якості та стандартів. Практика судових експертиз показує, що є запит на проведення будівельно технічних експертиз чи досліджень для врегулювання спорів між замовником та підрядником.

читати далі

27.10.2017 Шанси зберегти приватну судову експертизу високі, попри зміни в законодавстві

наші новини

Незважаючи на те, що парламентарі з певним порушенням процедури прийняли 3 жовтня законопроект № 6232 від 23.03.2017 р. «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів», питання щодо реальних змін поки відкрите.

читати далі

18.10.2017 Як захистити свій підпис від підробки - аналіз судово-експертної практики

наші новини

На сьогоднішній день досить часто в судовій практиці зустрічається підробка різного роду договорів, а саме підробка підпису тої чи іншої особи. Як не попасти на "гачок", читайте в матеріалі.

читати далі

01.10.2017 Якщо закрити можливість проведення судових експертиз для приватних експертів, то з’являться справи, які ніколи не потраплять в суд, - експерт Євген Юрченко

наші новини

Таку думку озвучив під час прес-конференції в ІА Главком судовий експерт у сфері фізико-хімічних досліджень Юрченко Євген Миколайович. Основна проблема змін до Закону “Про судову експертизу” – це його невідповідність сучасним запитам. Експерти не пропонують щось забрати у держави. Вони просять про альтернативу, щоб були і державні, і приватні судово-експертні установи.

читати далі

20.09.2017 Створюючи монополію в проведенні судових експертиз держава cама собі шкодить, - Андрій Каніщев

наші новини

Створюючи монополію в проведенні судових експертиз держава cама собі шкодить. Про це на прес-конференції в Главком сказав судово-психіатричний експерт Андрій Каніщев.

читати далі

12.09.2017 Міністерство юстиції на сьогоднішній день самоусунулось від контролю за судовою експертизою, - Олександр Круть

наші новини

Про проблеми в сфері судової експертизи та чому Мін’юст самоусунувся від контролю за судовою експертизою, пояснив на прес-конференції в Главкомі судовий експерт криміналістичних досліджень вибухово-технічних матеріалів та виробів із них, директор Центру судових експертиз “Альтернатива” Олександр Васильович Круть.

читати далі

02.09.2017 АНОНС. Прес-конференція щодо необхідності реформування судової експертизи

наші новини

5 вересня 2017 р., в 13.00 год. в приміщенні інформаційного агентства “Главком” (м. Київ, вул. Шовковична, 8/20) відбудеться прес-конференція за участю провідних судових експертів на тему: «Ключові аспекти проведення реформи в сфері судової експертизи».

читати далі

28.08.2017 Подяка за співпрацю

наші новини

Колектив Київської незалежної судово-експертної установи отримав чергову подяку. Цього разу від Адвокатського об'єднання “Київська правозахисна гільдія”.

читати далі

19.08.2017 Олександр Круть: Якщо ми хочемо реформувати судову систему і наблизитися до європейських стандартів, то обов’язково потрібно реформувати і судову експертизу

наші новини

В нашій країні відбувається четверта з часів незалежності судова реформа. Але жодна з них не торкнулася системи експертного забезпечення правосуддя. Мені доводилося багато спілкуватися із суддями, адвокатами, науковцями, народними депутатами на тему судової експертизи. Всі вони погоджуються, що стан судово-експертного забезпечення не відповідає вимогам часу та європейському напрямку розвитку нашої країни. Не тільки не відповідає, але й система деградує.

читати далі

10.08.2017 Суди визначили, як подолати монополію на проведення судової експертизи

наші новини

Суди апелюють до того, що наявність спеціальних знань підтверджується наявністю відповідної вищої освіти, досвіду роботи та кваліфікацією особи. Тому суди та правоохоронні органи мають можливість безпосередньо залучати до проведення експертиз провідних фахівців наукових академічних установ або інших підприємств. Крім того, керівники державних експертних установ, за погодженням із органом, що призначив експертизу, мають можливість залучати до проведення експертизи фахівців, які не є атестованими судовими експертами проте цим правом користуються досить не часто. 

читати далі

01.08.2017 З чим пов'язані штучні обмеження в почеркознавчій експертизі

наші новини

Наскільки змінилась почеркознавча експертиза за 20 років, і чому обмеження, які на сьогодні встановлені — штучні, пояснює експерт-почеркознавець Олена Кривошеїна.

читати далі

26.07.2017 Реформа судової експертизи направлена на вирішення проблем сфери

наші новини

Реформа судової експертизи направлена на вирішення проблем сфери. Про це написав у своєму блозі автор законопроекту "Про судово-експертну діяльність в Україні", народний депутат Ігор Лапін. 

читати далі

19.07.2017 Судовий експерт пояснив, чому судово-психіатрична експертиза опинилась поза законом

наші новини

В попередньому матеріалі, який стосувався судово-психіатричної експертизи, експерт Андрій Каніщев зробив акцент на тому, що у законодавстві про судову експертизу найбільш проблемним та болючим питанням є державна монополія на окремі категорії судових експертиз, до яких належить в тому числі і судово-психіатрична експертиза. В цій частині матеріалу дається пояснення, чому судово-психіатрична експертиза опинилась поза законом.

читати далі

14.07.2017 Яким має бути законодавство про судову експертизу: погляд судово-психіатричного експерта

наші новини

У законодавстві про судову експертизу найбільш проблемним та болючим питанням є державна монополія на окремі категорії судових експертиз, до яких належить в тому числі і судово-психіатрична експертиза. Свій погляд на проблему та шляхи її вирішення пропонує судово-психіатричний експерт Андрій Каніщев.

читати далі

07.07.2017 Коли в Україні з'явиться прозора податкова система — прогнози Марка Беренсона

наші новини

Під таким девізом пройшла лекція Марка Беренсона в Києві. Прийшли послухати експерта фахівці податкової сфери та громадські активісти. Серед учасників заходу - податковий консультант КНСЕУ Олександр Семенюк.

читати далі

03.07.2017 Вітаємо з Днем судового експерта

наші новини

Колеги, прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем судового експерта!

читати далі

29.06.2017 АНОНС. Судові експерти проведуть семінар для адвокатів міста Києва

наші новини

У п’ятницю, 30 червня 2017 року з 12.00 до 15.00. відбудеться семінар з підвищення кваліфікації адвокатів міста Києва.

читати далі

23.06.2017 Змінені умови споживчого кредитування

наші новини

З 10 червня набрав чинності Закон України № 1734-VIII «Про споживче кредитування» (далі – Закон), відповідно до якого змінені умови споживчого кредитування. Запропоновані зміни є прогресивними на шляху захисту прав споживачів у споживчому кредитуванні. Тепер можна чітко зрозуміти, що будь-який кредит складається із власне кредиту та витрат на його обслуговування.

читати далі

14.06.2017 АНОНС. Судові експерти ініціюють обговорення законопроекту

наші новини

За результатами проведення круглого столу на тему: "Реформування судово-експертної діяльності як складової судової системи" 7 червня 2017 року в Комітеті Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, судові експерти ініціюють обговорення законопроекту 6264 "Про судово-експертну діяльність в Україні" народного депутата України Ігоря Лапіна, з метою уточнення окремих норм та доопрацювання потрібних змін.

читати далі

09.06.2017 В судових експертів та фахівців з'явилась надія на реформу

наші новини

Круглий стіл, який відбувся у Верховній Раді України 7 червня на тему «Проведення реформи судової експертизи як складової судової системи», вперше за багато років дав експертам надію на зміни в системі судової експертизи. При чому не просто зміни для галочки, а з урахуванням потреб судових експертів та фахівців галузі.

читати далі

31.05.2017 АНОНС: 7 червня відбудеться круглий стіл щодо реформи судової експертизи

наші новини

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя відповідно до свого рішення від 17.05.2017 (протокол №59) проводить «круглий стіл» на тему: «Проведення реформи судової експертизи як складової судової системи».

читати далі

25.05.2017 Судова експертиза – куди рухається вітер змін

наші новини

Починаючи з нового року в інформаційній та політико-правовій площині було зроблено чимало заяв щодо необхідності провести реформу судової-експертизи. Ми вирішили проаналізувати риторику та спробувати визначити, на які зміни чекати судовим експертим.

читати далі

17.05.2017 Судова практика зростає: чергова перемога у визнанні недійсним кредитного договору

наші новини

Судова практика щодо визнання недійсним кредитного договору зростає. Не останню роль в прийнятті таких рішень судами відіграють висновки експертів, в яких підтверджені доводи щодо порушень банком чинного законодавства при укладенні договору, а саме: позичальника введено в оману щодо реальної процентної ставки та абсолютного значення подорожчання кредиту.

читати далі

11.05.2017 Експерт-почеркознавець пояснює наслідки відміни печаток

наші новини

Прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями» (№ 1982-VIII від 23.03.2017 р.,) яким по суті відміняються печатки в документах, з одного боку призведе до подальшої лібералізації умов ведення бізнесу, а з іншого - сприятиме зменшенню наглядової функції держави. Що при цьому зміниться в роботі експерта-почеркознавця, пояснює Олена Кривошеїна. 

читати далі

03.05.2017 Суд визнав договір купівлі-продажу прав вимоги за кредитами недійсним

наші новини

На сьогоднішній день в судовій практиці все більше спорів, які стосуються продажу прав за кредитами. Однак є шанс, що з'явиться практика, згідно якої не буде законних підстав "перепродавати кредити".

читати далі

24.04.2017 Як захиститись платнику податків під час податкової перевірки

наші новини

Під час здійснення податкової перевірки контролюючі органи іноді вдаються до спірних, некоректних та необґрунтованих донарахувань, наслідком чого є складання податковими органами Акта перевірки та направлення податкових повідомлень-рішень (ППР). Чи можна цьому завадити, читайте в матеріалі податкового консультанта Олександра Семенюка. 

читати далі

14.04.2017 Привітання з Великоднем!

наші новини
У цей світлий день Великодня бажаємо добра, благополуччя і миру вашому дому!
Христос Воскрес!
читати далі

05.04.2017 Колектори — хто, чому і за скільки продає борги (продовження матеріалу)

наші новини

В попередньому матеріалі ми розповідали, чому колекторів бояться, якщо вони поза законом. В другій частині консультант з економічних питань Наталія Волкова деталізує історію прикладами.

читати далі

27.03.2017 Договір факторингу, за яким переуступлено право вимоги за кредитним договором до фізичної особи Позичальника, не суб'єкта господарської діяльності, - є недійсний

наші новини

Завдяки роботі одного з найкращих адвокатів з кредитних спорів Ігоря Мельника суд визнав, що Договір факторингу, за яким переуступлено право вимоги за кредитним договором до фізичної особи Позичальника, не суб'єкта господарської діяльності, - є недійсний!

читати далі

24.03.2017 Колектори поза законом. Чому їх бояться?

наші новини

Останнім часом до Київської Незалежної судово-експертної установи все частіше звертаються з проханням провести експертно-економічне дослідження фінансово-кредитних операцій у зв’язку з погрозами зі сторони юридичних або фізичних осіб, що надають колекторські послуги. Як себе поводити з колекторами пояснює консультант з економічних питань Наталія Волкова.

читати далі

17.03.2017 Гідравлічний розрахунок газопроводів різного тиску зберіг завод від закриття

наші новини

Один із найпотужніших «заводів» України міг припинити своє існування, залишивши споживачів без молочної продукції, а місто - основного джерела доходу. Однак за результатами проведення додаткової комплексної судової технічної експертизи, призначеної судовому експерту КНСЕУ (а саме гідравлічного розрахунку газопроводів різного тиску) суд прийняв рішення, яке зберегло завод.

 

читати далі

05.03.2017 Кредит - декілька порад для тих, хто вирішив пожити в борг

наші новини

До фахівців КНСЕУ часто звертаються щодо проведення судових експертиз або експертних досліджень кредитних договорів. За результатами багаторічної роботи експерти впевнились, що можливість визнати кредитний договір недійсним є у клієнтів майже усіх банків.

 

читати далі

24.02.2017 ВГСУ: Експертиза призначається лише у разі, коли висновок експерта не можуть замінити інші докази, які знаходяться у матеріалах справи чи неможливо застосувати інші засоби доказування. В противному випадку – це затягування справи (ВГСУ, №909/714/16)

наші новини

Позивач звернувся до суду із позовом про визнання договору оренди недійсним, обґрунтовуючи свою вимогу тим, що підпис на договорі не належить директору підприємства.  Ухвалою суду в порядку, передбаченому ст. 41 ГПК України, у справі призначено почеркознавчу експертизу; ухвалу мотивовано тим, що необхідні спеціальні знання, якими не володіє суддя, для встановлення справжності та належності підпису певній особі на спірному договорі.  

читати далі

22.02.2017 Міністерство юстиції визначило вартість експертогодини на 2017 рік

наші новини

З 17 лютого 2017 року набрав чинності Наказ Міністерства юстиції України “Про встановлення нормативної вартості однієї експертогодини у 2017 році”.

 

читати далі

15.02.2017 Рейдерство, контрабанда - про що свідчать експертизи, пов’язані з АТО

наші новини

Протягом трьох років експерти КНСЕУ проводять судові експертизи та експертні дослідження, які мають відношення до подій на Сході країни та наших захисників. І це наводить на сумні висновки – поки одні хлопці на ентузіазмі і вірі в правильність дій захищають наші території, інші заробляють на цьому гроші.

читати далі

08.02.2017 Банки програють кредитні спори, бо порушують вимоги закону

наші новини

Практика судових рішень, коли банки програють кредитні спори через порушення норм закону зростає з кожним днем. Дієвим механізмом отримання саме такого результату є проведення судової економічної експертизи та експертних досліджень.

 

читати далі

02.02.2017 ВССУ: Отримувач кредиту був введений банком в оману щодо істотних умов договору, ціни та відсоткової ставки. Кредитний договір визнано недійсним (ВССУ від 23 січня 2017р. у справі №569/19957/14-ц)

наші новини

В контексті захисту прав споживачів в кредитних правовідносинах певний інтерес представляє недавнє рішення Колегії суддів судової палати у цивільних справах ВССУ від 23 січня 2017року  у справі № 569/19957/14-ц.  Справа характеризується високим рівнем правової  аргументації позиції позивача. В основу рішення суди поклали висновок призначеної судом судово-економічної експертизи, що проводилась експертом «Київської незалежної судово-експертної установи».

читати далі

31.01.2017 За підписами в «амбарній книзі» можна відкривати не одне кримінальне провадження

наші новини

З червня минулого року політичний простір сколихнула тема так званої «амбарної книги», або «чорної бухгалтерії» Партії регіонів. Книга містить списки владних осіб, які, нібито, отримували грошові кошти від вказаної партії. В результаті проведення судових експертиз та за наявності зібраних доказів під час досудового розслідування, можна відкривати не одне кримінальне провадження.

 

читати далі

25.01.2017 З 01 січня 2017 року первинні документи не підтверджують факти здійснення господарських операцій

наші новини

З часів прийняття в 1999 році Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» – в нього досить часто вносили поправки. Однак, на відміну від інших редакцій, остання редакція Закону, прийнята Верховною Радою України 03.11.2016 р., містить цікаві та неоднозначні зміни у трактуванні терміну «первинний документ».

 

читати далі

23.01.2017 АНОНС. Судові експерти прочитають лекцію для прокурорів

наші новини

8 лютого експерти-фахівці Усіков І.П., Усков К.Ю, Шаповалов В.О. розповідатимуть про питання реалізації прокурором процесуальних повноважень в надзвичайних ситуаціях та в районі проведення АТО.

 

читати далі

17.01.2017 У 2017 році реформа судово-експертної сфери має бути проведена

наші новини

Наприкінці минулого року Міністр юстиції Павло Петренко оголосив, що найближчим часом презентує концепцію реформування сфери судової експертизи. В чому можуть полягати зміни і коли очікувати на обіцяну реформу, в коментарі директора КНСЕУ Наталії Баб'як.

 

читати далі

09.01.2017 Детектор брехні розкаже про чиновників все

наші новини

На сьогодні спостерігається все більша зацікавленість до використання нетрадиційних методів дослідження, таких як детекція брехні або використання комп’ютерного поліграфа в рамках досудового розслідування або судового провадження. Використовується поліграф як додатковий доказ, що дозволяє з’ясувати інформацію, за допомогою якої можна підтвердити або спростувати причетність конкретної особи до певних злочинних дій.

 

читати далі

29.12.2016 Привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

наші новини

Колеги, друзі, партнери!

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим 2017-м роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.

З Новим Роком !

читати далі

21.12.2016 Судові експерти звернулись до Міністра юстиції

наші новини

Судові експерти, члени ГО "Асоціація експертів України" звернулись до Міністра юстиції України та голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя з проханням врахувати їх пропозиції під час проведення реформи в сфері судової експертизи. 

читати далі

16.12.2016 Судові експерти визначили, що має змінити реформа у сфері судової експертизи

наші новини

Реформа сфери судової експертизи має стати логічним продовженням реформи судової системи. І для того, щоб ця реформа забезпечила можливість нормальної роботи судових експертів, саме фахівці-практики пропонують своє бачення системних змін у судово-експертній роботі. Про те, які зміни важливі, розповіла директор КНСЕУ Наталія Баб'як.

читати далі

09.12.2016 Лео Гурефф розповів українським експертам про судову систему та захист прав інтелектуальної власності в США

наші новини

08 грудня 2016 року в Залі засідань колегії Мін'юсту відбувся круглий стіл на тему: «Захист прав інтелектуальної власності в США: практичні аспекти». Оскільки в Україні триває реформа і сфери інтелектуальної власності, і судової експертизи, досить корисно було поспілкуватися з юристом ЮФ MG-IP (США) Лео Гуреффом, основна сфера діяльності якого - питання інтелектуальної власності та укладення правочинів.

 

читати далі

06.12.2016 Визнання кредитних договорів недійсними: тенденції судової практики

наші новини

Нещодавня Постанова ВСУ від 19 жовтня 2016 року по цивільній справі №6-384цс16 викликала резонанс в юридичних колах. Говорячи юридичною мовою - дискусії точилися щодо визнання особи недієздатною в разі проведення судово-психіатричної експертизи, та як наслідок — визнання кредитного договору недійсним. Простіше кажучи, психічно хворим людям дозволили не платити за кредитами.

 

читати далі

30.11.2016 Адвокатам розкажуть про специфіку роботи судових експертів

наші новини

2 грудня в приміщенні Міністерства юстиції України судові експерти КНСЕУ розказуватимуть адвокатам про специфіку проведення судових експертиз.

 

читати далі

28.11.2016 Фахівці КНСЕУ виступлять з доповіддю перед військовими прокурорами

наші новини

Протягом 21 листопада – 9 грудня 2016 року в Національній академії прокуратури проходитиме підвищення кваліфікації слідчих військових прокуратур України.

 

читати далі

23.11.2016 Уникнути рейдерських захоплень при відкритих державних реєстрах можливо

наші новини

Про  механізми, які дозволять уникнути рейдерських захоплень при відкритих державних реєстрах говорили 15 листопада у приміщенні Київської торгово-промислової палати

 

читати далі

17.11.2016 Медіація як інструмент вирішення податкових спорів

наші новини

Сьогодні вже ні в кого не виникає сумнівів, що медіація є одним з найкращих інструментів вирішення спорів. Про сучасні методи вирішення спорів та медіацію в податковій сфері читайте в матеріалі податкового консультанта КНСЕУ Олександра Семенюка.

 

читати далі

08.11.2016 Чи можна обманути поліграф?

наші новини

Сьогодні з метою перевірки інформації все частіше вдаються до використання поліграфа. Про те, наскільки потрібно використовувати поліграф, щоб дізнатися правду, в матеріалі поліграфолога Мар'яни Цивінської.

 

читати далі

31.10.2016 Мінімальна зарплата 3 200 грн: благо чи популізм?

наші новини

Вже тиждень вся країна обговорює урядову ініціативу щодо підвищення рівня мінімальної заробітної плати до 3 200 грн. Наскільки можливе таке підвищення з 01 січня 2017 року, що для цього потрібно і якими будуть наслідки підвищенням мінімальної заробітної плати в матеріалі податкового консультанта КНСЕУ Олександра Семенюка.

 

читати далі

25.10.2016 Фахівці КНСЕУ проводять правові експертизи

наші новини

Запит на проведення правових експертиз або написання правового експертного висновку зараз досить значний. Адже законодавство змінюється дуже часто, а відслідковувати усі відповідності та практику застосування вкрай важко, якщо цим не займатися постійно і професійно. Саме тому перед укладенням договорів, підписанням контрактів, здійсненням операцій з купівлі-продажу нерухомості, цінних паперів, корпоративних прав тощо проводять правові експертизи.

 

читати далі

18.10.2016 Українські фахівці проводять судові експертизи для іноземних судів

наші новини

Окрім українських судів, експертами КНСЕУ проводяться судові експертизи у справах, які розглядають іноземні суди. Про проведення судової експертизи для іноземного суду в матеріалі помічника експерта-генетика Тетяни Солодкої.

 

читати далі

12.10.2016 З відміною печаток втрачається важливий елемент захисту документа

наші новини

Про те, що Верховна Рада України в першому читанні прийняла законопроект, яким пропонується відмовитись від печаток на документах (Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними-особами підприємцями № 4194 від 10.03.2016 р.) вже писали наші експерти. В сьогоднішньому матеріалі експерт Олена Кривошеїна пояснить, чому відсутність відбитків печаток може ускладнити встановлення справжності документів.

читати далі

05.10.2016 Як суб'єкту господарювання захиститись від незаконних податкових перевірок, донарахування податків або штрафів - поради експерта

наші новини

Під час перевірки суб'єктів господарювання досить часто складається парадоксальна ситуація, колипредставники контролюючих органів, зокрема, Державної фіскальної служби, державної аудиторської служби (колишнє КРУ) вдаються до необгрунтованих, спірних підстав до донарахування податків та відповідних штрафних санкцій. В чому причина такої ситуації і як цьому запобігти, читайте в матеріалі нашого юриста, податкового консультанта Олександра Семенюка.

читати далі

29.09.2016 Експертиза ДНК — від встановлення батьківства до доказування материнства

наші новини

Найчастіше експертизу ДНК проводять для встановлення батьківства. Але трапляються на практиці випадки, коли жінкам доводиться доводити своє материнство. Про цікаві аспекти роботи експертів-генетиків в матеріалі помічника експерта-генетика КНСЕУ Тетяни Солодкої.

читати далі

22.09.2016 Відміна печаток: крок до збільшення випадків шахрайства чи імплементація європейських норм в українське законодавство

наші новини

Парламентарі пропонують відмовитись від печаток. Відповідний законопроект (Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними-особами підприємцями № 4194 від 10.03.2016 р.) було прийнято в першому читанні 8 вересня 2016 року. Що більше в такому рішенні: імплементації загальноєвропейських норм в українське законодавство чи шлях до шахрайства та підробки документів розбирався податковий консультант Олександр Семенюк.

 

читати далі

17.09.2016 На чиєму боці правда, або чому кредитний договір можна визнавати недійсним

наші новини

Протягом останніх двох років завдяки роботі судових експертів вдалося встановити практику, відповідно до якої кредитні договори можуть бути визнані недійсними. Ситуація виявляється значно простішою, ніж здається на перший погляд. Адже дуже часто при укладанні кредитного договору банк порушує умови кредиту, що в майбутньому дає підстави визнати такий договір недійсним.

читати далі

11.09.2016 Обережно, висновки експертів можуть підробляти

наші новини

Фахівці КНСЕУ вже не вперше зустрічають підроблені висновки. За останні роки було виявлено велику кількість підроблених висновків із напрямків будівельно-технічної та економічної експертиз. За фактом підробки висновків відкриті кримінальні провадження та йде слідство.

читати далі

06.09.2016 Успіх, розділений з партнерами

наші новини
Кінець весни і літо – це не лише час відпусток і відпочинку, а й хороша можливість з офісно-польової роботи над дослідженням об'єктів, написанням експертиз та викликами в суд, перейди до налагодження партнерських відносин та напрацювання чергових спільних проектів для розвитку організації.
читати далі

30.08.2016 Директор КНСЕУ визнана “Професіоналом року”

наші новини
Колектив КНСЕУ вітає директора Наталю Баб'як з отриманням ордену “Професіонал року” за ефективне управління підприємством, вагомі професійні здобутки та значний внесок у розвиток міжнародного економічного співробітництва. Лише професійний керівник може підібрати колектив фахівців, який роками успішно працює в сфері судової експертизи.
читати далі

25.08.2016 КНСЕУ - “Лідер галузі” за рейтингом 2016 року

наші новини
Отримувати подарунки, та ще й напередодні Дня незалежності – це подвійне свято. Приємну звістку про нагороду “Лідер галузі” нам повідомив НБР (Національний бізнес рейтинг). Це перемога колективу за спільну 5-ти річну щоденну роботу в галузі судової експертизи: судових експертів та залучених фахівців, які весь цей час разом з нами виконують роботу різної складності. Хоча ще більше нагорода – це стимул і відповідальність.
читати далі

19.08.2016 Визнання кредитних договорів недійсними

наші новини
Реєстр судових рішень містить чимало прикладів позитивної практики щодо визнання кредитних договорів недійсними.
читати далі

18.08.2016 5 років успіху

наші новини
За 5 років діяльності Київської незалежної судово-експертної установи вдалося добитись низки досягнень за напрямами нашої діяльності, якими ми пишаємось. За цей час ми зібрали хорошу команду кваліфікованих судових експертів. Протягом 5-ти років діяльності нашими експертами проведено тисячі судових експертиз та експертних досліджень. Завжди з нами був і залишається наш фундатор Богдан Нищій.
читати далі

06.07.2016 Звернення до Міністерства юстиції щодо надання можливості проводити «Експертизу з питань землеустрою» експертам, які не працюють у державних спеціалізованих установах

наші новини
Звертаємося до Вас з великим проханням переглянути зміни до Положення про експертно-кваліфікаційні комісії та атестацію судових експертів згідно з Наказом Міністерства юстиції № 767/5 від 18.03.2016 і надати можливість проводити «Експертизу з питань землеустрою» експертам, які не працюють у державних спеціалізованих установах відповідно до ст. 7 Закону України «Про судову експертизу».
читати далі

04.07.2016 Привітання до дня судового експерта

наші новини
Вітаємо колег зі святом - Днем судового експерта. Професійні якості судових експертів, їх принциповість, неупередженність та відданість роботі завжди були, є і будуть запорукою у встановленні справедливості, захисту прав і свобод громадян.
читати далі

01.07.2016 Вищий суд з питань інтелектуальної власності захистить права власників об'єктів ІВ

наші новини

2 червня цього року парламентарі прийняли новий Закон "Про судоустрій і статус суддів" та зміни до Конституції, в частині правосуддя. Таким чином в історії судової системи України покладено черговий етап проведення реформи. Для фахівців судової експертизи та сфери інтелектуальної власності ці зміни помітні ще й тим, що в трирівневій судовій системі планується створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

читати даліTop